Hakkımızda | SicakMekan.Com-Sohbet Chat Odaları

Sohbet Deryası, bütünsel yaşama tutkuyla insanları destekleyen ve hayatlarında bir değişim yaratmak isteyenlere kaynak olarak hizmet eden dünyanın en büyük çevrim içi topluluklarından biridir.

 

Editörlerimiz ve sohbet odaları ekibimiz Sıcak Mekan’nın ardındaki tutkulu bir kurucudur; Aynı zamanda bir girişimci, anne, maceracı, yazar ve bağımsız chat siteleri konusunda araştırmacısıdır. Yaşamını değiştiren tecrübesi ve kişisel sohbet zevki, Sıcak Mekan’nın yaratılmasıyla sonuçlandı. Bu, keyifli sohbet ortamını arayan kullanıcıları bize çekmesine, popüler kültürün vazgeçilmez olmamıza ve sınırsız sohbet kültünü destekleyen bir web sohbet sitesi olmamıza vesile olmuştur.

 

Değişim fırsatlarının hayattaki tüm şekil ve boyutlarda geldiğini ve bazen fırsatlardan çok trajedilere benzeyebileceğini öğreniyoruz. Bu durumu göz önünde bulundurarak, her zaman kendimizi geliştirmeyi ön planda tutmaya çalışmaktayız.

 

Gelişmekte olan yeni chat sitelerimiz ve radyo keyfi yaşayacağınız Radyo MX gibi bir projeyi hayata geçirdiğimizi de tüm kullanıcılarımıza bu vesileyle duyurmak istiyoruz. Online radyo, yani internet radyosu konusunda da adımlarımızı kesintisiz radyo dinleme imkanı sunarak devamını getireceğiz.

 

 SicakMekan.Com bir sohbet & chat sitesi olduğu gibi, aynı zamanda mobil sohbet ve mobil chat gibi alanlarda da varlığını sürdürmektedir. Kullanıcılar için vazgeçilmez bir ortam olmaya devam edeceğimizi söylemek isteriz. Bizi tercih ettiğinizde sizde bunu anlayacaksınız. Şimdiden keyifli sohbetler dileriz.

 

Sicak Mekan

 

chat istanbul - sohbet - sohbet deryası - muhabbet odaları - sohbet diyari - chat - hossohbet - istanbul chat - kalbim sohbet - balıkesir sohbet - bursa sohbet